Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Noi GRATUIT ajutor găsi locuri de muncă în Franța, care îndeplinește așteptările dumneavoastră, indiferent specialitatea ta: Anestezie si terapie intensiva Medicina fizica si Recuperar Cardiologie Dermatolog Medicina muncii Gastroenterologie Geriatrie si gerontologie Medicina de familie Medicina de laborator Medicina de urgenta Medicina interna Neurologie Obstretica - ginecologie Oftalmologie Oncologie ORL - Otorinolaringologie Ortopedie si traumatologie Pediatrie Pneumologie Psihiatrie Psihiatrie pediatrica Radiologie - imagistica medicala Reumatologie Urologie

Cerinte

- Diploma de specialitate in Medicina de familie / Medicina de Specialitate obtinuta intr-o tara din Uniunea Europeana - Experienta spitaliceasca - Inscris sau inscriptibil in Ordinul Medicilor din Franta - Nivel bun al limbii franceze (mediu-avansat) Beneficii Oferite • pregatim impreuna Cv-ul dumneavoastra si interviul de angajare • va oferim sprijin financiar pentru transport si cazare, pe perioada interviului • negociem pentru dumneavoastra cel mai bune conditii de munca • ve ghidam in demersurile administrative • va ajutam la integrarea in spital si pe teritoriul Frantei In plus serviciile noastre sunt gratuite pentru candidati!

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja