Acest anunt a expirat la data: 21.09.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA MENAJERA CU VARSTA MAXIMA 50 ANI .VA FACE MENAJ PENTRU O FAMILIE FORMATA DIN TREI PERSOANE ; MAMA , TATAL SI O FATA DE 19 ANI .DURATA CONTRACTULUI ESTE PE, PERIOADA NEDETERMINATA . CUNOASTEREA LIMBII ITALIENE CONSTITUIE UN AVANTAJ. SE VOR LUCRA 9H/ ZI , 6 ZILE / SAPT CU O ZI LIBERA.ASIGURARILE MEDICALE SI SOCIALE SUNT PLATITE DE CATRE ANGAJATOR. SE ASIGURA CAZARE SI MASA GRATUITE .SALARIUL ESTE DE 700 EURO/ LUNA.

Cerinte

SE CAUTA MENAJERA CU VARSTA MAXIMA 50 ANI .VA FACE MENAJ PENTRU O FAMILIE FORMATA DIN TREI PERSOANE ; MAMA , TATAL SI O FATA DE 19 ANI .DURATA CONTRACTULUI ESTE PE, PERIOADA NEDETERMINATA . CUNOASTEREA LIMBII ITALIENE CONSTITUIE UN AVANTAJ. SE VOR LUCRA 9H/ ZI , 6 ZILE / SAPT CU O ZI LIBERA.ASIGURARILE MEDICALE SI SOCIALE SUNT PLATITE DE CATRE ANGAJATOR. SE ASIGURA CAZARE SI MASA GRATUITE .SALARIUL ESTE DE 700 EURO/ LUNA.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare