Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MENAJERA, care va lucra la un hotel din Franta si va avea urmatoarele responsabilitati: -efectuarea si intretinerea zilnica a curateniei in camere, holuri, camere de receptie, sali de conferinte; -respecta regulile de paza ale hotelului si a bunurilor clientilor raportand deteriorarile, furturile si obiectele gasite superiorilor. Beneficii: -salariu 1500 euro/luna brut; -cazare in camera de hotel si o masa pe zi asigurata; -contract de munca pe perioada determinata, cu posibilitate de prelungire; -transportul asigurat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-minim 2 ani experienta in domeniu; -persoana serioasa si harnica, cu putere de munca, sociabila, prezentabila, cu tonus pozitiv; -disponibilitate de a lucra 7 zile/saptamana.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja