Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca sunteti o persoana muncitoare, ordonata si cu dorinta de munca va oferim cea mai buna oferta. Cautam pentru o familie din Italia o Menajera. Veti asigura ordinea si curatenia intr-o vila cu 5 dormitoare, 3 bai, o bucatarie, un living si o terasa. Pasiunea pentru gatit poate fi un atu, pentru ca pe langa activitatea de curatenie veti pregati masa pentru oaspeti. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1000 euro/luna. Cazarea este asigurata intr-una din camerele vilei. Biletul pentru transport va fi cumparat de catre clientul italian. Aveti mancarea asigurata si puteti beneficia de sala de fitness. Programul este flexibil si puteti sa vi-l organizati in functie de activitatile zilnice.

Cerinte

Experienta pe un post similar in Italia poate fi un avantaj. Cunostintele de limba italiana trebuie sa existe pentru ca veti merge la cumparaturi pentru casa. Avem nevoie de o persoana descurcareata si placuta.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja