Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam MENAJERA interna pentru familie deosebita. Activitatea se va desfasura in strainatate. Program de lucru: intern. Cazarea, hrana si transportul sunt asigurate de familia angajatoare. Salariul lunar oferit: 5000 Lei. Se ofera contract de munca pentru perioada nedeterminata. Programari interviu la numerele de telefon indicate de Luni pana Vineri intre orele 10:00 – 17:00 sau trimite CV. Agentie de recrutare, selectie si plasare de personal, angajam pentru familii deosebite din Bucuresti personal pentru domeniile: ingrijire copii (bona), curatenie (menajera), ingrijire persoane varstnice. Ne recomanda experienta de 12 ani pe piata muncii din Romania.

Cerinte

Cerinte post: experienta anterioara (prezentarea recomandarilor), persoana serioasa interesata de o colaborare pe termen lung, cunostinte limba engleza (reprezinta avantaj).

8 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja