Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

- este responsabil de vanzare directa la vitrina de vracuri; - reprezinta interesele companiei in relatia cu magazinele arondate in: aranjarea marfii in raft potrivit standardelor de firma pentru o vizibilitate optima a brandului/produselor, imbunatatirea expunerii la raft, crestrea spatiului de expunere la raft, lansarea comenzilor, urmarirea termenelor de valabilitate; - mentine si imbunatateste comunicarea cu reprezentantii magazinului, aplica cerintele de promovare si mercantizare ale companiei si ofera feedback managementului companiei ; Beneficii 1. Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale (salariu fix +bonus de performanta),tichete de masa si posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire; 2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune

Cerinte

Cerinţe : - comunicare • flexibilitate • perseverenta • eficienta • persoana energica • capacitate de dezvoltare continua • lucru in echipa - absolvent studii medii + experienta minim 6 luni.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai