Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti profesionist in montarea tiglelor din beton Bramac? Disponibil sa incepi misiunea de pe 6 Ianuarie 2016? Clientul nostru din Franta te asteapta. Responsabilitatile tale vor fi: - construirea sarpantei si verificarea corectitudinii executiei: pante, unghiuri, rezistenta structurii; - montarea foliilor sau a membranelor hidroizolante, ce permit ventilarea corecta a acoperisului; - instalarea sistemului de caroiaj; - montarea invelitorilor din tigla de beton Bramac; - asamblarea doliilor, jgeaburilor si a burlanelor de scurgere; - izolarea corecta a cosurilor si a gurilor de aerisire; - instalarea ferestrelor Velux; - montarea schelelor metalice la case cu un nivel; - respectarea normelor de calitate. Beneficii: - remuneratie bruta de 1600 euro/luna; - cazarea intr-un apartament de 100 m² cu 3 camere va este oferita Gratuit; - transportul la inceput si sfarsit de misiune va este asigurat in valoare de 130 euro/drum.

Cerinte

- experienta in domeniu minim 3 ani atat in tara cat si in strainatate; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - abilitati de citire si interpretare planuri tehnice; - permis de conducere categoria B; - disponibilitate de a pleca cu masina personala; - persoana autonoma, organizata si responsabila.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja