Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza o echipa de montatori ghene de ventilatie ce vor vor executa lucrari intr-un campus universitar, ce constau in: - analizarea documentatiei tehnice a proiectelor de ventilatie si climatizare; - montarea de instalatii de climatizare si ventilatie; - asamblarea si montarea de tubulatura pentru circulatia aerului; - asamblarea si montarea de piese speciale necesare (reductii, ramificatii, coturi, te-uri etc.); - montarea de cosuri de fum; - montarea de hote industriale, inclusiv sistemul de evacuare. Se ofera: - salarizare bruta de 1800 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - experienta relevanta in domeniu de minim 3 ani atat in tara cat si in strainatate; - abilitati de lucru in echipa.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja