Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza un montator gresie si faianta cu experienta pentru clientul nostru din Franta. Acesta va avea urmatoarele responsabilitati: - pregatirea sculelor, dispozitivelor si materialelor de lucru necesare; - aplicarea faiantei, respectiv gresiei cu materiale specifice; - masurarea, tairea si aplicarea mochetei in apartamente; - verificarea si corectarea defectelor de constructii pentru a asigura calitatea montajului. Beneficii: - salarizare de 1500 euro/luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - masa de pranz asigurata de client Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta relevanta in domeniul constructiilor de minim 3 ani; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - abilitati de lucru in echipa; - permis de conducere categoria B; - posibilitatea de a se deplasa in Franta cu masina personala; - seriozitate, profesionalism si dinamism.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja