Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MONTATORI PARDOSEALA PVC in Franta. Recrutam 4 Montatori pardoseala din PVC pentru clientul nostru din Franta, ce vor avea urmatoarele responsabilitati: -lucrari pregatitoare montajului, aplicarea straturilor primare, realizarea de patching; -montarea pardoselii din PVC de tip GERFLOR si TARKETT; -montarea pardoselii din PVC la dusuri; -realizarea sudurii la cald a sigiliilor. Beneficii: -salarizare: 1600 euro/ luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra intr-o companie de succes. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

-experienta pe un post similar de minimum 5 ani, atat in tara cat si in strainatate, de preferat in Franta; -cunostinte de limba franceza la un nivel avansat; -abilitati de citire si interpretare a planurilor; -abilitatea de a lucra autonom.

4 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja