Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti montator tamplarie aluminiu si pvc cu abilitati de sef de echipa? Vorbesti fluent limba franceza si esti dornic sa vii in contact direct cu beneficiarii serviciilor pe care le oferi? Aplica acum si te trimitem in Franta. Ca si responsabilitati: - vei asigura luarea corecta a cotelor si transmiterea acestora catre atelierul de confectionare; - vei transporta cu atentie tamplaria de la atelier pana la locul de montare; - vei coordona echipa de 3 persoane si intregul proces de asamblare a tamplariei; - vei monta ferestre, usi batante si glisante, rulouri suprapuse, aplicate si tencuibile cu plasa antiinsecte; - vei raspunde de calitatea lucrarilor pe care le va efectua intreaga echipa. BENEFICII: - remuneratie bruta de 1600 euro/luna; - cazarea intr-un apartament complet mobilat va este oferita Gratuit; - transport international asigurat la inceput si sfarsit de misiune in valoare de 130 euro/drum; - masina de serviciu marca Ford Transit cu 3 locuri.

Cerinte

- experienta minima de 3 ani pe un post similar; - detinerea calificarii de tamplar; - cunoasterea limbii franceza la nivel avansat ~ vei intra in contact direct cu clientii companiei; - permis de conducere categoria B; - persoana autonoma si responsabila.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja