Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOB4LIFE recruteaza montatori acoperisuri plate pentru santier constructii civile in OLANDA OFERTA SALARIALA: 1800 EUR/LUNA NET BENEFICII: - cazare asigurata si platita de angajator ( fiecare candidat va primi o cazare de tip garsoniera cu baie, bucatarie proprie ); - asigurare medicala in Olanda, platita de angajator; - contract de munca semnat si declarat in Olanda; - asistenta in vederea obtinerii suportului de studiu, a programarii la examenul pentru obtinerea certificatului VCA ( pentru muncitorii in constructii ) si returnarea cheltuielilor de obtinere a acestuia dupa o perioada de minimum 6 luni de angajare. Cu peste 12 ani de experienta in plasarea fortei de munca, partenerul nostru ofera numeroase posibilitati de angajare pe intreg teritoriul Olandei.

Cerinte

CERINTE: - experienta profesionala recenta pe un post similar minimum 3 ani - montare acoperisuri plate; - cunostinte limba engleza sau germana nivel mediu ( conversational ); - disponibilitate la deplasare cu autoturism personal - obligatoriu; - permis auto categoria B - obligatoriu; - detinerea certificarii VCA ( obligatorie pentru profilele in constructii ) - avantaj.

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja