Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem nevoie de o echipa de 6 Montatori case de lemn pentru un vechi client al nostru din Franta. Veti lucra pentru o importanta companie franceza si veti face parte din marea echipa de romani pe care noi ii avem acolo. Responsabilitatile postului sunt: -montaj case, terase, foisoare, scari din lemn; -se lucreaza atat la sol cat si la inaltime; -se fac placari din lemn la peretii exteriori. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 350 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat.

Cerinte

Experienta de lucru in domeniul lemnului este obligatorie. Din echipa de 6 montatori 3 trebuie sa cunoasca limba fraceza la nivel mediu si sa aiba permis de conducere. Avem nevoie de oameni harnici, autonomi, care sa aiba conditie fizica pentru ca se va lucra si la inaltime.

6 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja