Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asigura-ti un loc de munca bine platit in anul 2016. Cautam o echipa de 10 persoane cu experienta in montarea caselor din lemn. Pentru a face parte din aceasta echipa, trebuie sa fii disponibil pentru plecare in Franta la mijlocul lunii ianuarie. Responsabilitatile principale sunt: montarea/renovarea diferitelor constructii din lemn (case, cabane, foisoare, mobile-homes, sarpante, scari, terase etc)si placarea peretilor exteriori. Majoritatea lucrarilor se vor efectua la inaltime. BENEFICII Salarizare bruta de 1600 euro/persoana/luna Cazarea in suma de 400 de euro/luna persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatorare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Se cere experienta in domeniu de cel putin 3 ani atat in tara cat si in strainatate, limba franceza la nivel conversational si cunostiinte intemeiate de citire a planurilor tehnice. Constituie avantaj detinerea permisului categoria B. Cautam persoane cu o conditie fizica foarte buna, energice si apte sa lucreze la inaltime.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja