Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru clientul nostru, o companie cu renume in domeniul constructiilor, 4 montatori de faianta si gresie. Echipa va avea urmatoarele responsabilitati: - executarea corecta a calculelor prevazute in schita tehnica; - sortarea materialelor si prepararea lor pentru executarea placarii; - utilizarea corecta a instrumentelor de lucru specifice postului; - curatarea suprafetei de lucru si nivelarea acesteia; montarea propriu zisa a placilor de gresie si faianta. Beneficii: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta de lucru pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - permis de conducere categoria B; - persoane responsabile si atente la detalii.

4 pozitii disponibile 38 persoane au aplicat deja