Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune in Franta, 2 montatori ghene de ventilatie cu experienta in acest domeniu. Responsabilitatile sunt: - montarea de instalatii de climatizare si ventilatie mecanica controlata; - asamblarea si montarea de tubulatura si piese specifice pentru circulatia aerului; - montarea de hote industriale, inclusiv sisteme de evacuare. Beneficii: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta relevanta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - abilitati de citire si interpretare a proiectelor de ventilatie.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja