Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MONTATORI GHENE VENTILATIE-SUDORI in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta, 6 Montatori ghene de ventilatie-sudori ce vor executa urmatoarele lucrari: -pregatirea materialelor si a suprafetelor de lucru; -sudarea suportilor si a ghenele de ventilatie cu arc electric; -montajul a 15 tronsoane de ghene de ventilatie/zi; -finalizarea lucrarilor si asigurarea curateniei la locul de munca. Beneficii: -salarizarea bruta de 1600 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta pe montaj ghene de ventilatie in santier naval; -experienta ca sudor electric in ghene de ventilatie; -calificare de sudor; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu; -persoane autonome, rapide si motivate.

6 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja