Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Krevin recruteaza Montatori gresie si faianta in Franta. Recrutam pentru un important client al nostru din Franta 2 Montatori gresie si faianta ce vor avea urmatoarele resonsabilitati: -pregatirea suprafetei de lucru; -izolarea suprafetei cu polistiren; -turnarea sapei traditionale; -montarea gresiei si a faiantei. Beneficii: - salarizare motivanta de 1700 euro brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea prelungirii contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- experienta relevanta in domeniul constructiilor de cel putin 3 ani; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - abilitati de lucru in echipa; - permis de conducere categoria B; - seriozitate, profesionalism si dinamism.

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja