Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent pentru Franta 2 Montatori de gresie si faianta. Candidatul ideal trebuie: -sa pregateasca suprafetele de lucru; -sa toarne sape autonivelante si sape traditionale; -sa execute lucrari de montaj gresie, faianta si marmura; -sa monteze gresia pe un strat foarte subtire de sapa lichida; -sa lucreze autonom pe baza de plan tehnic. Beneficii Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Se ofera masina pentru deplasarea de la cazare la santier. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Experienta si calificarea in domeniu vor fi principalele criterii de selectie. Cunostintele de limba franceza la nivel conversational sunt obligatorii. Permisul de conducere categoria B nu trebuie sa lipseasca.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja