Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 4 Montatori pardoseala pentru un contract in Franta. Daca ai experienta si vrei sa faci parte din echipa, poti aplica la acest job. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: -montaj pardoseala PVC; -realizare imbinari prin cordon de sudura la cald; -montaj mocheta si linoleum; -montaj opritor usa; -montaj praguri. Beneficii Salarizarea bruta este de 1500 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 de euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Candidatul ce depaseste norma saptamanala primeste bonus 70 de euro/apartament suplimentar. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Experienta si calificarea in acest domeniu sunt principalele criterii de selectie. Candidatul ideal trebuie sa cunoasca procedeul de sudura la cald. Cunostintele de limba franceza la nivel mediu nu trebuie sa lipseasca. Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj. Clientul impune o norma saptamanala de 5 apartamente a cate 20mp fiecare/persoana.

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja