Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent 2 Montatori-finisori pardoseli industriale pentru o colaborare in Irlanda. Betonul va fi turnat cu cifa sau cu ajutorul unei pompe. Dupa turnarea betonului se incepe activitatea de slefuire si finisare. Finisarea mecanizata a pardoselii industriale se face cu elicoptere duble sau simple, iar in zonele greu accesibile manual. Elementele folosite sunt: betonul, armatura, rosturi de dilatare, plastic, suporti pentru armatura, palete si elicoptere, vibrator folosit pentru cofrare, rigla pentru nivel, slefuitor cu rotor dublu. Obiectivul este obtinerea unei suprafete dure, fine, lucioase cu aspect sticlos. Satierele clientului sunt in Irlanda, Scotia si Anglia. Beneficii: Salarizarea bruta este de 2000 lire/luna/persoana. Modalitatea de lucru este prin colaborare. Cazarea este asigurata. Se ofera suma de 5 lire/fiecare zi lucrata pentru masa. Exista posibilitatea de a fi un contract de lunga durata. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Se lucreaza foarte mult pe finisaje, de aceea este necesar ca oamenii sa aiba o vasta experienta in domeniu. Calificarea de finisor in constructii este un atu. Un aspect principal il au cunostintele de limba engleza la nivel conversational. Persoanele ce au lucrat in acest domeniu in strainatate pot avea un avantaj.

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja