Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem in cautarea celui mai bun motostivuitorist. Candidatul ideal trebuie sa aiba o atentie distributiva, sa fie harnic si responsabil. Va lucra intr-un atelier ce produce, livreaza si monteaza sarpante de lemn. Va conduce diferite tipuri de motostivuitor (chariot elevateur). Locatia misiunii este in regiunea de nord a Frantei. Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna. Cazarea in suma de 400 euro/persoana/luna este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Posibilitatea de a lucra pentru o companie mare din industria lemnului. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Experienta de lucru pe motostivuitor este principalul criteriu de selectie. Cunostintele de limba franceza la nivel mediu sunt obligatorii. Avem nevoie de o persoana dornica sa invete, pentru ca va primi o formare profesionala cand va ajunge in atelier.

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja