Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

MOTOSTIVUITORIST pentru Germania Industria Auto in Leipzig, Germania RESPONSABILITATI / BENEFICII: Asigura incarcarea si descarcarea marfii cu ajutorul stivuitorului; Aranjarea produselor in cadrul depozitului, in locatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate. Completarea documentatiei specifice postului. Asigura intretinerea curenta a utilajului exploatat; Raspunde pentru modul de manipulare a produselor. BENEFICII Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist CURS SI FORMARE PENTRU ATESTAT MOTOSTIVUITORIST Pachet salarial motivant, pe masura pregatirii, experientei si rezultatelor obtinute

Cerinte

Autorizatie motostivuitorist sau experienta Corectitudine , seriozitate Flexibil, adaptabil, corect, onest, spirit de echipa Cunostinte de limba germana la nivel A2 (incepator bun)

20 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai