Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MUNCA IN CONSTRUCTII- INTERIOARE fara Gewerbe (PFA), detalii doar la telefon! URGENT! zona Ulm FOARTE IMPORTANT!!! Persoanele la care se constata (la proba de lucru) ca nu detin experienta si cei care consuma alcool la locul de munca vor fi concediati pe loc!!! Va rugam sa tineti cont de aceste conditii! Se ofera: - contract de munca pe perioada nedeterminata - salariu brut 1500€- 1600€/luna - norma intreaga - asigurare medicala - asigurare pentru pensie - cazare asigurata contra cost ca.250€/ pers. Cerinte obligatorii: - limba germana nivel minim de conversatie - experienta (detalii mai amanuntite la telefon) - consumul de alcool strict interzis la munca - autoturism personal constituie avantaj - seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei - CV+ Fotografie

Cerinte

Cerinte obligatorii: - limba germana nivel minim de conversatie - experienta (detalii mai amanuntite la telefon) - consumul de alcool strict interzis la munca - autoturism personal constituie avantaj - seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei - CV+ Fotografie

18 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja