Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniile: constructii, industrie, turism, agricol, medical si alimentar, recruteaza pentru unul din colaboratorii sai din Franta,muncitor agricol.

Cerinte

Se cere:  experienta pe: - intretinere plantatie de maslini; - curatare ramuri; - intretinere terenuri; - cules fructe;  sa conduca si sa intretina tractoare (Permis categoria Tr);  seriozitate si dorinta de implicare;  cunoasterea limbii franceze la nivel mediu - avansat; Se ofera:  contract de munca pe durata determinata pe o durata de 6 luni, in Franta;  program de lucru: LUNI – VINERI 08.00 –16.00; (pauza la ora de la 12.00- 13.00)  35h/saptamana; 152 h/luna;  salariu/luna net: 1 130.00 €  cazare asigurata pe toata durata contractului;

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja