Detalii loc de munca

Descrierea jobului

World Job Employment Agency recruteaza MUNCITORI IN CONSTRUCTII (toate specializarile) pentru constructia unor hoteluri - proiect derulat 2014-2016 pentru Belgia si UK. BENEFICII: - transport asigurat - cazare platita - masa asigurata - asigurare platita - contract pentru 2 ani, concediu legal - program de lucru 07:30 - 17:00 - salarizare in functie de specializare: intre 9 si 25 lire sterline / ora net Data estimata a plecarii: Octombrie 2014 ATENTIE: NU ACCEPTATI OFERTE CARE VIN IN NUMELE NOSTRU DE LA ADRESE DE EMAIL DIFERITE DECAT CEA A COMPANIEI (ADRESA CU HR) SI NU PLATITI COMISIOANE CARE SE CER IN NUMELE COMPANIEI NOASTRE

Cerinte

CERINTE: - varsta cuprinsa intre 18-45 ani - conditie fizica si rezistenta la efort fizic - cunostinte de baza limba engleza - experienta in domeniu Semnare pre-contract de munca (dupa verificarea documentelor si indeplinirii cerintelor): 200 ron (rezervare post + demersuri angajare) World Job Employment Agency se obliga la returnarea sumei in cazul ne-angajarii din motive ce tin de angajator.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja