Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MUNCITORI FORESTIERI in Franta. Recrutam 3 muncitori forestieri ce vor efectua lucrari de defrisare si rarifiere vegetatie. Responsabilitatile postului sunt: -lucrari de defrisare in apropierea stalpilor si liniilor electrice; -taiere de arbori, arbusti, brazi inalti care ating firele de inalta tensiune; -lucrari executate cu drujba si fierastrau. Beneficii: -salarizarea bruta de 1500 euro; -cazare si transport asigurat; -posibilitatea de a lucra pentru o companie franceza. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in defrisari si rarifieri paduri; -cunostinte de limba franceza la un nivel mediu spre avansat; -cunostinte de citire planuri tehnice; -dispozitie la efort fizic; -permis de conducere categoria B.

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja