Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune in Franta, in cadrul unei companii ce activeaza in domeniul constructiilor, 1 muncitor polivalent cu experienta. Responsabilitatile sunt: - realizarea lucrarilor de amenajari interioare; - turnarea sapelor clasice; - montarea placilor de gresie si faianta; - renovarea stalpilor si peretilor cu piatra; - montarea dalelor din piatra naturala; - efectuarea mozaicurilor interioare si exterioare; - executia lucrarilor de zidarie pentru diverse renovari. Beneficii: - salarizare atractiva de 1600 euro brut/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posbilitate de a prelungi contractul de munca in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte avansate de limba franceza; - experienta relevanta in acest domeniu minim 5 ani, atat in tara cat si in strainatate; - permis de conducere categoria B; - disponibilitate de a pleca cu masina personala; - persoana autonoma si responsabila.

1 pozitii disponibile 56 persoane au aplicat deja