Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune urgenta in Franta, 5 echipe de oameni calificati si cu experienta in strainatate. Echipele sunt formate din: 4 Montatori mocheta ce vor efectua: - montarea propriu zisa a mochetei de dimensiuni mari pe scari si podele; - taierea si fixarea placilor de gresie si faianta in restaurante si magazine. 3 Tamplari in lemn ce vor executa lucrari de : - reconditionare a usilor din lemn si a cabanelor; - amenajare a dulapurilor si etajerelor din restaurante; - montare a teraselor exterioare din lemn. 2 Zidari polivalenti ce vor avea ca responsabilitati: - executarea zugravelilor manuale de calitate superioara; - montarea placilor de rigips: tavane casetate, pereti despartitori, cadre etc.; - efectuarea tencuielilor si finisajelor interioare. 2 Electricieni ce vor realiza: - instalarea cablurilor si tablourilor electrice; - montarea corpurilor de iluminat, prizelor, sistemelor de supraveghere anti-incendiu si termostatelor; - incorporarea echipamentelor electrice in pardoseli si pereti. 2 Instalatori sanitari cu experienta care se vor ocupa de: - pregatirea diferitelor operatii de instalare; - refacerea retelelor de evacuare din PVC; - montarea obiectelor sanitare (chiuvete, lavoare etc.); - realizarea procedurii de sertizare in cupru. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu avansat; - experienta in domeniul de activitate prestat atat in tara cat si in strainatate; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice (electricieni si instalatori); - permis de conducere categoria B; - disponibilitate de a pleca cu masina personala; - persoane organizate, responsabile si atente la detalii; - seriozitate si dorinta de munca.

14 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja