Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Recrutam pentru partenerii nostri germani, muncitori calificati in diferite domenii. Ofertele de munca in detaliu le puteti regasi aici. Ofertele de munca, oferite de partenerii nostri germani, beneficiaza in majoritatea cazurilor de diurna, astfel luand ca exemplu, pentru o diurna acordata de 30€/zi lucrata, va puteti acoperi costurile cu masa si cazarea, fara sa cheltuiti nimic din salariu. Oferte de munca, Germania 2017 . Limba germana minim nivel A2, conditie OBLIGATORIE . Se ofera cazare contra cost, intre 350 si 450€/luna si variaza in functie de numarul de camere . Statul german plateste alocatie pentru copii . Transportul de la si pana la locul de munca se asigura cu masinile firmei, si costa intre 60 - 80€/luna, sau se poate cu face cu masina personala. Concediu de odihna 24 de zile/an . LKW Fahrer Șofer de camion 9,50 - 11,50 20,00 - 35,00 Gas-Wasser-Heizungsinstallateure Instalator (gaz, apă, încălzire) 12,00 – 13,50 25,00 – 35,00 Elektriker-Installation Electrician (instalație electrică) 10,10 – 13,50 20,00 – 35,00 Elektriker-Schaltschrankverdrahtung Electrician (panou electric și cabluri) 10,10 - 12,00 20,00 - 30,00 Maler Zugrav 10,00 - 13,00 20,00 - 35,00 CNC-Profil Tăietor (in șablon la mașina de taiat) Negociabil Schweißer Sudor 10,00 – 12,50 20,00 – 35,00 Staplerfahrer Șofer stivuitor 9,61 10, 00 Maschinen-und Anlagenführer Operator de mașină și echipament 9,50 – 10,00 10,00 + Bonus Schreiner Dulgher 10, 00 – 11,50 25,00 – 35,00 Industriereiniger Curățător industrial 9,00 20,00 – 25,00 Produktionshelfer (Metall-Kunststoff-Montage) Ajutor de producție (metal-plastic-montare) 9,00 – 9,50 10,00 + Bonus Lackierer Lăcuitor 10,00 – 11,00 20,00 – 35,00 Industriemechaniker Mecanic industrial 11,50 – 12,50 25,00 – 35,00 Kock Bucătar 10,00 – 12,00 20,00 – 35,00 Lagerhelfer Ajutor depozit 9,00 6,00 – 10,00 KFZ Mechaniker Mecanic auto 10,00 – 12,00 20,00 – 35,00 Schlosser Lăcătuș 10,50 – 12,00 20,00 – 35,00 Logistikfachkräfte (Wareneingang) Profesionist logistică (primire) 9,61 10,00 Landmaschinen- und Nutzfahrzeugmechaniker Mecanic de mașini agricole și industriale 11,00 – 12,50 20,00 – 30,00 *Calculul final se face după calificare, experință și nivelul de limbă germană.

Cerinte

Limba germana nivel conversational, nivel minim A2. Permis de conducere categoria B si masina persoanala constitue avantaj. Alte cerinte pot varia in functie de specificul meseriei. Pentru detalii personalizate functie de job-ul dorit, va rugam sa ne contactati.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Germana

20 pozitii disponibile 60 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai