Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOB4LIFE aduce la EVENIMENTUL NATIONAL DE RECRUTARE din 14-15-16 OCTOMBRIE (Constanta - Tulcea - Braila) oferte de munca din partea uneia dintre cele mai mari companii din Olanda pentru urmatoarele pozitii: ZUGRAVI/VOPSITORI FAIANTARI ZIDARI FINISORI ZIDARIE

Cerinte

JOB4LIFE aduce la EVENIMENTUL NATIONAL DE RECRUTARE din 14-15-16 OCTOMBRIE (Constanta - Tulcea - Braila) oferte de munca din partea uneia dintre cele mai mari companii din Olanda pentru urmatoarele pozitii: ZUGRAVI/VOPSITORI FAIANTARI ZIDARI FINISORI ZIDARIE Clientul nostru cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte: Cunoasterea limbii engleze sau germane la un nivel conversational: A2-B1; Experienta pe o pozitie similara: min. 2 ani; Diploma de calificare; Masina proprie - avantaj (pentru unele pozitii este obligatoriu) - daca distanta de la cazare la locul de munca depaseste 10 km, salariatul va primi 0.19euro/km; Oferta de munca si beneficii: Oferta salariala/ora lucrata: variaza intre 13,50 si 16,50 euro/ora lucrata BRUT; Oferta salariala saptamanala: intre 1600 si 1880 euro/luna NET- pentru 40 de ore lucrate/saptamana - exista posibilitataea orelor suplimentare platite; Contract de munca semnat si declarat in Olanda; Angajatorul se va ocupa cu gasirea unei cazari cat mai aproape de locul de munca; Responsabilitati: Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata; Capacitatea de a utiliza uneltele specifice profilului; FARA TAXA/COMISION!!!!!

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja