Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam muncitori pentru lucru in fabrica de jucarii din Cehia. Vor desfasura urmatoarele activitati: confectionare, ambalare, etichetare produse diverse. Angajatorul asigura contract pe durata minima de 6 luni ( cu posibilitate de prelungire )in urmatoarele conditii: cazare asigurata contra cost- Costul cazării este de 100 CZK / zi si este retinut din salariu. Lucratorii vor fi retribuiti cu un tarif de 78.50 - 100 CZK /ora ,(180 hours ~ 18 000 CZK / lună netto, i.e. cca 650 EUR / lună netto,195 hours ~ 21 000 CZK / lună net, i.e. cca 750 EUR / lună net ) . Se vor lucra in 3 schimburi a cate 8 ore. Salariul se va plati lunar , primul salariu urmand sa fie platit dupa prima luna lucrata. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei nostre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie corp intreg de data recenta.Plecarile sunt garantate!

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane apte de munca, avand varsta cuprinsa intre 25 si 45 ani - cunostinte de limba engleza nivel conversational prezinta avantaj - seriozitate si lipsa antecedente penale, - stare de sanatate foarte buna - disponibilitate pentru lucru in ture de noapte - ---disponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor din oferta primita de la recrutor.

15 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja