Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

Job4life recruteaza candidati pentru a lucra ca si MUNCITORI FORESTIERI in Norvegia. Locuri disponibile: 5 Oferta de munca: Salariul de 19.5 eur brut/ora, se va munci in medie 48 ore/saptmana. Astfel, salariul lunar brut va fi de 3900 eur ( 2650 eur net/luna ); Contract de munca semnat si declarat in Norvegia; Perioada de munca : mai - noiembrie; Zilele de weekend sunt libere, foarte rar se munceste, orele suplimentare se fac in timpul saptamanii; Posibilitatea de reluare a contractului de munca in anul urmator. Beneficii: Decontarea biletului de avion pana in Norvegia in prima saptamana de munca; Cazare asigurata contracost - 17 eur/zi cu toate cheltuielile incluse; Aceasta se retine din salariu si poate fi chiar mai ieftina; Nu se retine cazarea pentru zilele de concediu; Se asigura haine de munca si echipament de lucru; In primele doua zile se va face un instructaj de munca ( inclusiv pentru utilizarea drujbelor ) si a treia zi se va face un curs de prim ajutor. Responsabilitati: Respectarea indicatiilor de curatire a padurilor si atentie in utilizarea drujbei; Cultivarea si mentinerea padurilor naturale si a plantatiilor forestiere; Transportul bustenilor, taierea si doborarea copacilor. AGENTIA NOASTRA NU PERCEPE COMISION SAU TAXE DE LA CANDIDATI!!!

Cerinte

Cunoasterea limbii engleza ( 3 persoane din grupul de 5 ); Experienta de munca in domeniu; Carnet de conducere categoria B ( 3 persoane din 5 ); Asigurare medicala si bani pentru concediu de odihna; Disponibilitate de a pleca pe o perioada determinata de timp; Seriozitate, punctualitate.

5 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai