Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Plecare rapida! Muncitori in patiserie si brutarie. Salariul este intre 550-750 Euro net/luna! Responsabilitati: - prepararea dulciurilor, produselor de patiserie, prajituri si alte produse de cofetarie; - accepta, verifica si depoziteaza ingredientele pentru prepararea dulciurilor si calculeaza consumul acestora in functie de gramaj; - prepararea aluaturilor, mixturi, cozonaci si creme, inghetata, produse semifinite si finite de cofetarie, patisserie, pizzerie; - proiecteaza si executa produse de cofetarie mai elaborate; - verifica calitatea produselor si preleveaza esantioane pentru analiza de laborator; - depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor in conditii igienice. Program de lucru: 8 ore lucratoare/zi 5-6 zile lucratoare/zi 1-2 zi de repaus/saptamana Alte detalii: - plecarea este rapida; - salariul este de 550-750 Euro Net/luna; - nu se cere experienta, se asigura o perioada de pregatire; - cazarea si masa sunt asigurate gratuit;

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa aiba: - o personalitate placuta, calma, optimista, sa fie rezistenti la stres si responsabili; - cunostinte de limba engleza la un nivel minim conversational. Documente necesare pentru inscriere: - CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office; - copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti); - cazier judiciar; - adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"; - copii xerox dupa toate diplomele de studii.

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja