Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Societatea Dialuk Construct a fost fondată în anul 2008. Scopul nostru este acela de a întrece așteptările clientului prin calitatea lucrărilor pe care le executăm. Portofoliul nostru de lucrări demonstrează înalta calificare, experiența și seriozitatea angajaților, echipamentele performante specifice lucrărilor de construcție-montaj, precum și preocuparea permanentă pentru calitatea execuției și diversitatea soluțiilor propuse. Salarizare: 2000 RON (negociabil în funcție de competențe) Cazare plătită + diurnă Contract de muncă pe perioadă nedeterminată Mediu de lucru plăcut Siguranța unui loc de muncă și a unei cazări în condiții bune Suport permanent din partea echipei pentru cei angajati.

Cerinte

PUNCTUALITATE ADAPTARE LA DIVERSE SITUAȚII DE MUNCĂ DISPONIBILITATE : STUDII MEDII : CALIFICARE ÎN MESERIA DE BAZĂ : EXPERIENȚĂ ÎN DOMENIUL CONSTRUCȚII : SPIRIT DE ECHIPĂ, CORECTITUDINE, FLEXIBILITATE

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai