Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cehia

Descrierea jobului - Cehia

Pentru o mare companie din Cehia cautam: Operatori la linia de productie Muncitori in depozit Beneficii: - salarii nete incepand de la 700 euro/luna - salariile pot ajunge si la 1000 de euro/luna, in functie de seriozitatea si harnicia angajatilor - Bonus de prezenta de 100 euro, oferit la sfarsitul lunii - cazarea asigurata - transport asigurat de la cazare la locul de munca si retur - transport Romania – Cehia asigurat Contractele de munca se incheie pe 3 luni, dupa care pe perioada nedeterminata. Asigurarile sociale si medicale sunt platite de catre angajator. Echipamentul de protectie este asigurat de angajator. PLECARI RAPIDE - SE DESCHIDE O NOUA LINIE DE PRODUCTIE

Cerinte

Cerințe job: - oameni muncitori, punctuali, seriosi, curati, fara vicii - conditie fizica buna - stare de sanatate buna Limbi straine: nu este obligatoriu, dar ceha sau engleza, la nivel minim, poate fi un avantaj.

1 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai