Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti in cautarea unui loc de munca in strainatate? Doriti un job in domeniul constructiilor, dar nu aveti calificare? Avem oferta potrivita dvs. Cautam 2 oameni cu disponibilitate la munca fizica in domeniul constructiilor. Acestia vor lucra in echipa cu 2 zidari francezi si vor executa lucrari de renovare a unor constructii vechi. BENEFICII: Salarizarea este de 1500 euro/luna brut. Cazarea in suma de 450 euro/persoana este oferita gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Persoana disponibila sa plece cu masina personala primeste 100 de euro lunar pentru uzura masinii si combustibil. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Avem nevoie de oameni harnici si responsabili. Unul din cei 2 trebuie sa aiba disponibilitatea de a pleca cu masina personala. Permisul de conducere si un nivel bun de limba franceza nu trebuie sa lipseasca.

2 pozitii disponibile 35 persoane au aplicat deja