Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MUNCITORI POLIVALENTI in Franta. Zidarii vor avea urmatoarele responsabilitati: - executarea lucrarilor de zidarie; - compartimentarea si placarea peretilor cu rigips; - montarea gresiei si a faiantei; - executarea lucrarilor de amenajari interioare. Rigipsarul va executa urmatoarele lucrari: - masurarea si trasarea amplasamentului lucrarilor de executat; - executarea lucrarilor din rigips: compartimentari, pereti despartitori, tavane false, imbinari; - verificarea si corectarea defectelor de constructii pentru a asigura calitatea acestora; - executarea si renovarea lucrarilor de amenajari interioare; - aprovizionarea locului de munca cu materiale, unelte necesare desfasurarii activitatii. Beneficii: - salarizarea bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta in domeniu de minim 5 ani; - cunostinte de limba franceza la nivel mediu spre avansat; - calificari specifice postului; - cunostinte de citire planuri tehnice; - permis de conducere categoria B obligatoriu.

3 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja