Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza o echipa formata din 4 muncitori polivalenti cu experienta, pentru o misiune urgenta in Franta. Posturile disponibile sunt: 1 Zugrav profesionist cu experienta in amenajari interioare ce va avea ca responsabilitati: pregatirea suprafetelor de zugravit (umplerea golurilor si finisarea colturilor); efectuarea lucrarilor de zugraveala, tencuieli si vopseli mecanizate. 1 Montator gresie/faianta/parchet ce va realiza: curatarea suprafetei de lucru si nivelarea acesteia; turnarea sapei autonivelante si traditionale; montarea propriu zisa a placilor de faianta/gresie si a parchetului laminat. 1 Zidar ce va efectua: lucrari de zidarie cu caramida rosie si normala; lucru la inaltime. 1 Sarpantier ce va executa lucrari de: montare a acoperisului din lemn; efectuarea izolatiilor exterioare. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta in domeniul constructiilor in lucrari de zidarie,zugraveli, finisaje, amenajari interioare si exterioare; - cunoasterea metodelor de lucru cu diferite materiale; - abilitati de citire si interpretare a planurilor bazice; - permis de conducere categoria B; - persoane organizate, responsabile si atente la detalii; - seriozitate si dorinta de munca.

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja