Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

Descrierea jobului - Macaragiu pentru macara turn; - Comanda radio-comanda sau cabina; - Locatie santier: Germania; - Utilizarea corecta si cu responsabilitate a aparaturii din dotare; - Respectarea normelor de Securitate si Sanatate la locul de munca; - Cooperarea cu ceilalti colegi de pe santier; - Respectarea procedurilor interne de lucru. - Doua salarii pe an in plus - Cazare grauit

Cerinte

- Absolvent al unei scoli/unui curs de calificare finalizat cu eliberarea certificatului de calificare si a autorizatiei ISCIR pentru macaragiu; - Experienta de lucru pe macara-turn este obligatorie; - Serios, responsabil, ordonat, comunicativ, muncitor, disciplinat si spirit de echipa; - Experienta de lucru in Germania constituie avantaj. -CV in limba germana - Limba germana la un nivel de colaborare B1

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai