Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CHAPLIN SOLUTIONS angajeaza MACARAGIU pe macara IGO 42 si 50 POTAIN pentru santier constructii in Franta, cu detasare. Beneficii: • NU PERCEPEM COMISION; • Cazare si transport, asigurate de angajator; • Asigurare medicala privata; • Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire; • Salariu net de 1300€/lunar pentru 39h/saptamana; • Posibilitatea de a efectua ore suplimentare; Responsabilitati: • Sa ajute la demontarea si la transportarea macaralelor / echipamentelor de ridicat; • Sa urmareasca siguranta operatiunii, precum si amplasarea macaralelor / a echipamentelor de ridicat în conditii de vreme schimbatoare, pe perioada orelor de program si în afara acestora; • Sa asigure întretinerea elementara a acestora; • Experienta pe santier de constructii.

Cerinte

• Curs de specializare în domeniu, sa fie trecut testul de manipulare si întretinere macara (Autorizatie/Diploma-calificare); • Manevrarea utilajelor din cadrul unui santier; • 10 ani experienta in domeniu; • Avantaj experienta in Franta; • Avantaj limba franceza sau italiana nivel conversational.

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja