Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor. Am crescut alături de proiectul de muncă temporară în domeniul construcțiilor în Franța, Eurorenova Pentru clientul nostru din Franta, recrutăm persoane calificate în meseria de macaragiu- Manitou. Responsabilitati: -va conduce un utilaj de tip Manitou -executa lucrari pe teren accidentat (Manitou fiind un utilaj all-terrain)

Cerinte

-minim 3 ani experienta de conducerea unui utilaj Manitou- utilaj de ridicat -experienta in conducerea unui utilaj de tip macara -posibilitatea de a indeplini diferite sarcini in manipularea materialelor -manevrabilitate in spatii inguste -limba franceza la nivel mediu constituie avantaj Beneficii: -salariu atractiv -sansa de a lucra cu un echipament de ultima generatie

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja