Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

- Tranșare / dezosare carne ( de obicei carnea este congelata) - jupuire - experienta cu manipularea cutitelor pt carne - rezistenta la lucru in mediu rece - limba engleza nivel conversational -atitudine proactiva Se oferă: - Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată ​- Salariu atractiv, plata săptămânală, se poate lucra suplimentar - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional ​- Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare - Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea - Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română​​​​

Cerinte

- Experiență minim 3 ani în domeniu (avantaj experienta in productia de carpaccio) - Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu - Capabil de a lucra total independent

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai