Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

pentru spatiu de productie alimentara, salariu net incepand 2500 lei+tichete de masa. Zona Militari, Uverturii, la 7 min de mers de statia de metrou Gorjului, asteptam sa faci parte din echipa noastra.

Cerinte

• Preluare si pregatire a animalelor pentru sacrificare, prelucrare initiala si finala a carcaselor de carne, ambalare, etichetare transport si depozitare a produselor si valorificare componente provenite de la ungulate domestice (animale din speciile bovina, ovina si caprina, cabaline), pasari de curte, lagomorfe (iepuri), vanat salbatic, a caror carne este destinata consumului uman. • Prelucrarea carnii si pestelui se ocupa cu sacrificarea animalelor, curatarea, taierea si pregatirea carnii si a pestelui, dezosarea si pregatirea produselor alimentare sau conservarea carnii, pestelui si altor produse alimentare prin uscare, sarare ori afumare.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai