Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -H.R. Agency recruteaza macelari pentru un magazin de macelarie din Marea Britanie. Responsabilitati : Primirea comenzilor precum si verificarea continutului, pregatirea carnii in functie de preferintele clientilor , curatenie la locul de munca , consiliera clientilor cu privire la modul de pregatire a carnii, dezosarea si taierea carnii.Verificarea stocului de carne din depozit . Salarizare : 7,50 - 9,00 GBP/ ora in functie de experienta anterioara pe un post similar. Cazarea : 60 GBP /saptamana. Cunostinte de limba engleza la nivel avansat. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de mail a firmei noastre. Aplicatia consta in CV in limba romana/engleza insotit de foto color full body.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane cu varsta cuprinsa intre 25 si 45 ani - experienta pe post similar celui pentru care candidatul aplica - cunostinte de limba engleza nivel avansat - stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale - disponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor ofertei primite de la recrutor

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja