Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Macelarii - sa țină bine cuțitul și sa tranşeze porc. De asemenea, ne trebuie si oameni buni la toate,adica o sa ajute si invata pe parcurs cum se transeaza. Iti trimit un tabel În care, ai sa vezi că există mai multe categorii. - Cea mai mica este de 7 euro pe oră. Se lucreaza 240 de ore pe lună - 5 zile 10 ore și sâmbătă sau 4,6, 8. Dupa sosire in Germania, vor trece curs de pregatire de o zi,dupa care incepe munca.In caz ca sunt oameni nepriceputi ,vor fi invatati. Daca vor sa invete,in timp se poate transfera treptat in alta categorie superioara,pe bani mai multi. Este de dorit sa fie in stare de sanatate buna,pentru ca munca nu este una usoara.

Cerinte

De asemenea, ne trebuie si oameni buni la toate,adica o sa ajute si invata pe parcurs cum se transeaza. Iti trimit un tabel În care, ai sa vezi că există mai multe categorii. - Cea mai mica este de 7 euro pe oră. Se lucreaza 240 de ore pe lună - 5 zile 10 ore și sâmbătă sau 4,6, 8. Salariul va fi 240 x 7 = 1680. Fiecare de o parte isi achita cazarea ,care este de 200 de euro pe lună. Aceasta include totul - electricitate, căldură, apă și internet. Dupa sosirea oamenilor,vor fi cazati ,cate doua persoane in camera. Este de preferat ,sa gasim barbati casatoriti,pentru ca cei care nu sunt o sa supoarte un impozit in valoare de € 300(exista asa lege,se numeste Frau Merkel ).Dovada se va face cu prezentarea certificatului de casatorie. Apoi vor trece curs de pregatire de o zi,dupa care incepe munca.In caz ca sunt oameni nepriceputi ,vor fi invatati. Daca vor sa invete,in timp se poate transfera treptat in alta categorie superioara,pe bani mai multi. Este de dorit sa fie in stare de sanatate buna,pentru ca munca nu este una usoara. Daca sunt oameni ,care nu fac fata ,adica sunt lenesi ,vor fi trimisi acasa. Transportul va fi platit de catre angajator,dupa care se va scade din primul salariu.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai