Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Durata contract: 6 luni Descriere profil: Conditii salariale: 1500 – 1700 Euro Numarul de ore lucratoare/zi: 35 ore Locatia: Franta Experienta necesara: 3 – 5 ani Responsabilitati: - transarea, portionarea, prelucrarea carnii de porc; - prelucrarea finala a carcaselor de carne; - valorificarea altor componente rezultate din taiere; - mentinerea curateniei la locul de munca; - depozitarea carnii in spatii special amenajate. Alte informatii: Cazarea este asigurata; Se lucreaza la banda; Se pregatesc aproximativ 70 de bucati/zi. Nu se percep comisioane de mediere.

Cerinte

- experienta minim 3 ani in domeniu; - este obligatorie detinerea unui permis de conducere cat.B si a unei masini pentru minim 1 din membrii echipei; - cunoasterea limbii franceze constituie avantaj dar nu este obligatoriu; - experienta in taiere, dezosare si fasonare porci. Limbi straine: nu este cazul Educatie: scoala profesionala Competente specifice: experienta in transare dezosare.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja