Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

Post: Macelar | Transator | Fasonator Carne Compania angajatoare: Austria Locatie Job: Companii Austriece Prelucrarea Carnii Status Job: Permanent Cazarea este asigurata gratuit de catre utilizator, in apropierea locului de munca; Transportul la locul de munca de la cazare va fi facilitat de catre utilizator; Transportul pana in Austria si retur, la inceputul si la sfarsitul contractului de munca temporara, va fi asigurat de catre angajator: Job Selection H.R. SRL; Salariatul va suporta costurile de transport pentru deplasarea in concediu;

Cerinte

Experienta relevanta: minim 1 an in domeniul procesarii si prelucrarii carnii; Limba germana la un nivel comunicativ Experienta pe porc/vita/oaie Macelar/Transator

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Germana

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai