Detalii loc de munca

Descrierea jobului

•Minim 2 ani experienta pe fiecare dintre posturile oferite •Engleza la nivel cel putin Incepator , se considera un avantaj •Posibilitatea de a sustine proba cutitului in UK in cel mai scurt timp de la aplicare •Fiecare candidat este rugat sa isi asigure un minim de £200 pentru cheltuielile ce urmeaza in urma sosirii dvs in UK (Mancare, autobus ,Chirie) Mancarea si Transportul nu sunt incluse in oferta •Macelar Calificat - £8/h - £13/h •Macelar Fasonator - £7,08/h - £9/h Orele suplimentare se platesc 150%

Cerinte

Minim 2 ani experienta pe fiecare dintre posturile oferite •Engleza la nivel cel putin Incepator , se considera un avantaj •Posibilitatea de a sustine proba cutitului in UK in cel mai scurt timp de la aplicare •Salarizare incepand de la £7,98/h iar aceasta poate urca pana la £13/h in functie de pozitia ocupata •Echipamentul este asigurat de angajator , (toate noi) •Echipa profesionista de consultanta, •Cazare asigurata contra cost , cca £60/saptamana •Transportul pana la abator se face cu masina , (de cele mai multe ori ,inclus in pretul chiriei) •Asigurare medicala+concediu de odihna ,platit integral, •Contractul este pe perioada nedeterminata ,

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja