Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Recrutam măcelari cu sau fără experiență pentru a lucra în producția de carne, în orasele Ballyhaunis, Waterford, Charleville din Irlanda. Responsabilitați: Procesarea cărnii, dezosarea, tăierea cărnii. Lucrul rapid pe o linie de producție. Se lucreaza in ture de 8 ore, cu posibilitate de ore suplimentare. Se lucreaza garantat 39 de ore pe săptămână. Beneficii: Limba engleza la nivel incepator Angajament pe termen lung Plata se face cu 9,25 € brut / ora Ore suplimentare: € 185 brut / ora Salariul NET lunar: 1200 – 1720 € / luna + ore suplimentare Cazare: Angajatorul oferă o cazare confortabilă în vile sau case cu bucătărie comună și baie. Camerele sunt cu 1-2-3 paturi. Chiria este de aproximativ 55-60 € pe săptămână. O altă alternativă de locuire este într-o casă unde este asigurata mâncarea (mic dejun și cină). Prețul acestei cazări este de aproximativ 120 € pe săptămână. La sosire, se plateste depozitul chiriei lunare – aproximativ 250 €. Asigurare: Conform legislației valabile în Irlanda.

Cerinte

Cerinţe: În prezent, angajatorul poate plasa și bărbați fara experienta in producția de carne, dar sunt capabili să lucreze repede și nu se tem de a lucra cu un cuțit. Angajatorul caută bărbați cu capacitate fizică în vârstă de 22-45 de ani. Interesul pentru cooperarea pe termen lung

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai